Nieoczywista III

Nieoczywista III

Stanęła przed nim zupełnie naga. Tak pewna siebie, tak bezwstydna. Pozbawiona w tej chwili całej swej skromności. Gotowa, aby w tym jednym momencie oddać się w posiadanie jego ognia. Aby poddać się buzującemu w niej pragnieniu.

Czytaj więcej >

Złoty smok

Złoty smok

Różne smoki, różne wiedźmy, wróże i magowie chodzą po tym globie. Takie całkiem bliskie ziemi, takie bagienne, leśne, cmentarne, podwórkowe, również takie, które mienią się pełnią blasku. Świat pełen jest niezwykłości.

Czytaj więcej >

Modlitwa

Modlitwa

Na pograniczu dnia i nocy tam, gdzie ja zawsze będę cię szukać, spotkaj się ze mną. Okryj mnie swoimi czarnymi skrzydłami. Obejmij mnie na moment. Podaruj mi swoje światło, które zasili moje serce w odwagę.

Czytaj więcej >

Nieoczywista II

Nieoczywista II

Może Ci się to podobać albo nie. Ale ja chcę zabrać z ciebie całą tę energię. Chcę ściągnąć ją z każdego miejsca, w którym się ona gromadzi. Z oczu chcę zabrać twój smutek. Z serca, twój strach. Z ciała, chcę zebrać twoje pragnienie. Z umysłu, wątpliwość. Chcę cię całą, taką, jaką jesteś. Teraz, tutaj, wszędzie i już na zawsze. Ciebie tylko chcę. Czy ci się to podoba, czy nie.

Czytaj więcej >

Nieoczywista

Nieoczywista

Stanęła na środku ogrodu. Stary, jakby zatrzymany w czasie, skąpany był w blasku gwiazd. Choć uśpiony to tak pełen wyczuwalnej energii. Drzewa, niczym mityczni strażnicy, szumiały cicho. Kwiaty nieruchome i ubrane w kolory nocy, zdawały się obsypane złotym pyłem.

Czytaj więcej >

Kwiat paproci

Kwiat paproci

Coś wewnątrz jego duszy zbyt głośno krzyczało, wyrywało się i nie pozwalało mu się zatrzymać. Nie tym razem, już nie. Postanowił, że wreszcie posłucha. Że się nie cofnie, nie zawróci. Może ponownie spotka to, co tamtego dnia utracił. Może wbrew rozsądkowi na nowo obudzi w sobie światło.

Czytaj więcej >
Newsletter

Bądź na bieżąco
– Zapisz się na Newsletter!

FacebookInstagram
© 2020 Magdalena Ojrzyńska. Wszelkie prawa zastrzeżone.