Słowa. Przestrzeń, w której wędruję.

Słowa. Przestrzeń, w której wędruję.

Ludzi skrywają w sobie różne siły. Otrzymują w darze różne talenty. Jedni je w sobie odkrywają, rozwijają. Inni nie odnajdują ich wcale. Pośród mocy, którymi dysponujemy, znajdują się dobre i złe. Oraz takie, które mieszają się ze sobą w różnych proporcjach. Istnieją również moce szczególne, którymi dysponują wszyscy. Albo zdecydowana większość z nas. Jedną z takich są słowa.

Czytaj więcej >

Nieoczywista III

Nieoczywista III

Stanęła przed nim zupełnie naga. Tak pewna siebie, tak bezwstydna. Pozbawiona w tej chwili całej swej skromności. Gotowa, aby w tym jednym momencie oddać się w posiadanie jego ognia. Aby poddać się buzującemu w niej pragnieniu.

Czytaj więcej >

Złoty smok

Złoty smok

Różne smoki, różne wiedźmy, wróże i magowie chodzą po tym globie. Takie całkiem bliskie ziemi, takie bagienne, leśne, cmentarne, podwórkowe, również takie, które mienią się pełnią blasku. Świat pełen jest niezwykłości.

Czytaj więcej >

Modlitwa

Modlitwa

Na pograniczu dnia i nocy tam, gdzie ja zawsze będę cię szukać, spotkaj się ze mną. Okryj mnie swoimi czarnymi skrzydłami. Obejmij mnie na moment. Podaruj mi swoje światło, które zasili moje serce w odwagę.

Czytaj więcej >

Po mądrych ludziach pozostają słowa, które nosisz w sercu. Po innych tylko pozbawione sensu komentarze.

Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.

Bo czas, choć darmo darowany, naprawdę nie istnieje.

Gwiazdy są po to, żeby nam pokazać, jak daleko mogą poszybować nasze marzenia.

Wykonuj trudne zadania, kiedy są jeszcze łatwe. Podejmuj wielkie wyzwania, kiedy są jeszcze małe. Podróż tysiąca mil musi zacząć się od jednego kroku.

Newsletter

Bądź na bieżąco
– Zapisz się na Newsletter!

FacebookInstagram
© 2020 Magdalena Ojrzyńska. Wszelkie prawa zastrzeżone.