Ja kobieta.

Ja kobieta.

Kobieta jest niczym obraz widziany w kalejdoskopie. Jest kolorowym odbiciem wielu ról, w które wciela się, odgrywając swój życiowy spektakl. Jest swoim własnym wyzwaniem. Jest innych osób dopełnieniem.

Czytaj więcej >

PIĘKNO PASJA PRAGNIENIE PRZYPADEK PRZEZNACZENIE PĘTLA

PIĘKNO PASJA PRAGNIENIE PRZYPADEK PRZEZNACZENIE PĘTLA

"Pętla. Narodziny" na zawsze zostanie książką, która przywróciła mnie wyobraźni. Dla której i za sprawą której zdecydowałam się zaistnieć jako autorka. Odważyłam się dać sobie samej przestrzeń do samorealizacji. Przestrzeń, w której pasja, drzemiące w sercu marzenie, wreszcie przeznaczenie, które wcale nie jest dziełem przypadku, pięknie się zapętliły. Ta książka to było mój pierwszy krok w powrocie do siebie. Pomimo że tak naprawdę, zanim ukazała się gotowa powieść, wykonałam wiele pierwszych i kolejnych kroków. Dla tej książki i swojego duszy pragnienia.

Czytaj więcej >

Chodź, opowiem Ci bajkę - Mądrość dziadka.

Chodź, opowiem Ci bajkę - Mądrość dziadka.

Nie opowiem Ci bajki, bo chciałbym powiedzieć Ci coś ważniejszego. Coś, czego sam nie wiedziałem, kiedy byłem w Twoim wieku. Nie rozumiałem, kiedy stałem się dorosłym mężczyzną. A teraz, kiedy jestem już stary, to jedyne co mogę zrobić, to przekazać Ci wiedzę, którą teraz posiadam.

Czytaj więcej >

Słowa. Przestrzeń, w której wędruję.

Słowa. Przestrzeń, w której wędruję.

Ludzi skrywają w sobie różne siły. Otrzymują w darze różne talenty. Jedni je w sobie odkrywają, rozwijają. Inni nie odnajdują ich wcale. Pośród mocy, którymi dysponujemy, znajdują się dobre i złe. Oraz takie, które mieszają się ze sobą w różnych proporcjach. Istnieją również moce szczególne, którymi dysponują wszyscy. Albo zdecydowana większość z nas. Jedną z takich są słowa.

Czytaj więcej >

Po mądrych ludziach pozostają słowa, które nosisz w sercu. Po innych tylko pozbawione sensu komentarze.

Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.

Bo czas, choć darmo darowany, naprawdę nie istnieje.

Gwiazdy są po to, żeby nam pokazać, jak daleko mogą poszybować nasze marzenia.

Wykonuj trudne zadania, kiedy są jeszcze łatwe. Podejmuj wielkie wyzwania, kiedy są jeszcze małe. Podróż tysiąca mil musi zacząć się od jednego kroku.

Newsletter

Bądź na bieżąco
– Zapisz się na Newsletter!

FacebookInstagram
© 2021 Magdalena Ojrzyńska. Wszelkie prawa zastrzeżone.